Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 156491
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 156491 Cable 8 Bk Remote Timer
Item:
#1464418
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 156491 |
| Manufacturer Part # | 156491 |
| Height | 2.2" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 156491 Cable 8 Bk Remote Timer