$526.82
$620.00
Compare Price
You save
$93.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 156672
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 156672 4 Wide W/dayprt Keyboard
Item:
#1185630
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 156672 |
| Manufacturer Part # | 156672 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 33.2" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 156672 4 Wide W/dayprt Keyboard
$526.82
$620.00
You save
$93.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 156672 4 Wide W/dayprt Keyboard
