Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 157828
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 157828 Display 14 Segme Keybord
Item:
#1825543
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 157828 |
| Manufacturer Part # | 157828 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 157828 Display 14 Segme Keybord
