Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 158211
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 158211 Heater Element 22" 208v/ 00w
Item:
#1848178
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 158211 |
| Manufacturer Part # | 158211 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 14.05" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 158211 Heater Element 22" 208v/ 00w
