$80.45
$94.68
Compare Price
You save
$14.23
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 159092
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 159092 Fan Axial 29cfm 230v 50/60hz
Item:
#1197520
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 159092 |
| Manufacturer Part # | 159092 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 159092 Fan Axial 29cfm 230v 50/60hz
$80.45
$94.68
You save
$14.23
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 159092 Fan Axial 29cfm 230v 50/60hz
