Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 165957
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 165957 Strip Top Front Plast Ic Much 34ch 230 Muhc 3
Item:
#1832474
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 165957 |
| Manufacturer Part # | 165957 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 165957 Strip Top Front Plast Ic Much 34ch 230 Muhc 3
About this item
Product Details
Product Details
Duke 165957 Strip Top Front Plast Ic Much 34ch 230 Muhc 3