Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 165964
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 165964 Element Bot 208 Sm34 Muhc
Item:
#1464462
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 165964 |
| Manufacturer Part # | 165964 |
| Height | 8" |
| Width | 15" |
| Depth | 22" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 165964 Element Bot 208 Sm34 Muhc