$144.46
$170.00
Compare Price
You save
$25.54
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 165978
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 165978 Element Heater 5x1 208v
Item:
#1464465
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 165978 |
| Manufacturer Part # | 165978 |
| Height | 2.25" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 16.35" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 165978 Element Heater 5x1 208v
$144.46
$170.00
You save
$25.54
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 165978 Element Heater 5x1 208v