$13.92
$16.38
Compare Price
You save
$2.46
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 166015
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 166015 Socket Emitter Stripped
Item:
#1822648
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 166015 |
| Manufacturer Part # | 166015 |
| Height | 0.85" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 166015 Socket Emitter Stripped
$13.92
$16.38
You save
$2.46
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 166015 Socket Emitter Stripped
