$132.56
$156.00
Compare Price
You save
$23.44
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Duke 166017 Emitter340w 208v
Item:
#1321340
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 166017 |
| Manufacturer Part # | 166017 |
| Height | 1.8" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 166017 Emitter340w 208v
$132.56
$156.00
You save
$23.44
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 166017 Emitter340w 208v
