Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 175037K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 175037K Shaft Front W/ Sprocket
Item:
#1178815
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175037K |
| Manufacturer Part # | 175037K |
| Height | 2.9" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 18.35" |
| Weight | 2.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175037K Includes 21-tooth Sprocket
