$290.61
$342.00
Compare Price
You save
$51.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 175225
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 175225 Flue Weldment 29" X 6 1/ 2"
Item:
#1848470
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175225 |
| Manufacturer Part # | 175225 |
| Height | 9" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 175225 Flue Weldment 29" X 6 1/ 2"
$290.61
$342.00
You save
$51.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175225 Flue Weldment 29" X 6 1/ 2"
