$210.73
$248.00
Compare Price
You save
$37.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 175250K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 175250K Assembly Panel Access Left
Item:
#1464479
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175250K |
| Manufacturer Part # | 175250K |
| Height | 13" |
| Width | 24" |
| Depth | 32" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 175250K Assembly Panel Access Left
$210.73
$248.00
You save
$37.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175250K Assembly Panel Access Left
