Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 175261
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 175261 Kit Full Pm Propane 120v (lp)
Item:
#1464480
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175261 |
| Manufacturer Part # | 175261 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175261 Kit Full Pm Propane 120v (lp)
