$11.90
$14.00
Compare Price
You save
$2.10
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 175376
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 175376 Plate Orifice Holder Fb B
Item:
#1832475
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175376 |
| Manufacturer Part # | 175376 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 175376 Plate Orifice Holder Fb B
$11.90
$14.00
You save
$2.10
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175376 Plate Orifice Holder Fb B