$16.52
$19.44
Compare Price
You save
$2.92
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 175510
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 175510 Gasket Control Bezel V7320 Pvc
Item:
#1464487
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175510 |
| Manufacturer Part # | 175510 |
| Height | 1.6" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 11.65" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 175510 Gasket Control Bezel V7320 Pvc
$16.52
$19.44
You save
$2.92
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175510 Gasket Control Bezel V7320 Pvc
