Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 175565
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 175565 Bolt U 1/4 20x1 1/4 Zp Stl V#5
Item:
#1464613
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175565 |
| Manufacturer Part # | 175565 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175565 Bolt U 1/4 20x1 1/4 Zp Stl V#5
