$275.31
$324.00
Compare Price
You save
$48.69
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 175607
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 175607 Wire Low Voltage Harness
Item:
#1146508
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175607 |
| Manufacturer Part # | 175607 |
| Height | 2.7" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 175607 Wire Low Voltage Harness
$275.31
$324.00
You save
$48.69
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175607 Wire Low Voltage Harness
