Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 175611
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 175611 Schematic Harness
Item:
#1464495
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175611 |
| Manufacturer Part # | 175611 |
| Height | 1.5" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175611 Schematic Harness
