$243.02
$286.00
Compare Price
You save
$42.98
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 175866PS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 175866PS Panel Acces Lft Weldment
Item:
#1146024
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175866PS |
| Manufacturer Part # | 175866PS |
| Height | 0.75" |
| Width | 18.5" |
| Depth | 21.38" |
| Weight | 8.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 175866PS Panel Acces Lft Weldment
$243.02
$286.00
You save
$42.98
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175866PS Panel Acces Lft Weldment
