$1,026.23
$1,294.00
Compare Price
You save
$267.77
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke aftermarket .
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke 175873K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 175873K Controller Assembly
Item:
#1941639
Technical details
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175873K |
| Manufacturer Part # | 175873K |
| Height | 2.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 7" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Duke 175873K Controller Assembly
$1,026.23
$1,294.00
You save
$267.77
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175873K Controller Assembly
