Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 175873K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 175873K Controller Assembly Domestic And Canada
Item:
#1151099
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175873K |
| Manufacturer Part # | 175873K |
| Height | 2.7" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175873K Controller Assembly Domestic And Canada

