$37.39
$44.00
Compare Price
You save
$6.61
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 175925
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 175925 Compression Fitting 8 Inch
Item:
#1464506
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175925 |
| Manufacturer Part # | 175925 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6" |
| Weight | 2.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 175925 Compression Fitting 8 Inch
$37.39
$44.00
You save
$6.61
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175925 Compression Fitting 8 Inch