$20.72
$24.38
Compare Price
You save
$3.66
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 193103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 193103 Link Rc60 Nickel 1/2 Link Plated
Item:
#1464730
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 193103 |
| Manufacturer Part # | 193103 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 193103 Link Rc60 Nickel 1/2 Link Plated
$20.72
$24.38
You save
$3.66
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 193103 Link Rc60 Nickel 1/2 Link Plated