Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke aftermarket .
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke 2075
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 2075 Infinite Switch
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 2075 |
| Manufacturer Part # | 2075 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.88" |
| Depth | 2.13" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 2075 Infinite Switch 240v 13 Amp Ego Flat Down, Palnut Mounted On 4 Screw Holes Slot In Shaft, Duke Food Warmer F303m E304m

