$10.10
$11.88
Compare Price
You save
$1.78
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 212071
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 212071 Bulb 125v Pilot Red
Item:
#1464737
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 212071 |
| Manufacturer Part # | 212071 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 212071 Bulb 125v Pilot Red
$10.10
$11.88
You save
$1.78
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 212071 Bulb 125v Pilot Red
