Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke aftermarket .
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke 212190
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 212190 Knob 2 D Off 10 1
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 212190 |
| Manufacturer Part # | 212190 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 212190 T Stat Knob, [ 2" Dia ] [ Off-10-1] [mount .187] [flat D], White Knob W/ Blue Overlay, Used With T Stat # 46-1119, Duke, Warmer Aerohot Thurmaduke.

