Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 212305
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 212305 Conct.t4 Hera Pin #sdc/xl 120v/220v T4 &
Item:
#1464751
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 212305 |
| Manufacturer Part # | 212305 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 212305 Conct.t4 Hera Pin #sdc/xl 120v/220v T4 &
