$103.67
$122.00
Compare Price
You save
$18.33
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 212409
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 212409 208v/500w Dome Element 2409
Item:
#1146025
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 212409 |
| Manufacturer Part # | 212409 |
| Height | 4.15" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 17.2" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Duke 212409 208v/500w Dome Element 2409
$103.67
$122.00
You save
$18.33
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 212409 208v/500w Dome Element 2409

