Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 212610
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 212610 Shelf Clip #t31 5130
Item:
#1464754
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 212610 |
| Manufacturer Part # | 212610 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 212610 Shelf Clip #t31 5130
