$18.66
$21.96
Compare Price
You save
$3.30
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 212705
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 212705 Knob Thermostat Subway
Item:
#1464757
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 212705 |
| Manufacturer Part # | 212705 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 212705 Knob Thermostat Subway
$18.66
$21.96
You save
$3.30
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 212705 Knob Thermostat Subway
