Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 214478
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 214478 Fixed Rim 16 21oz Subway For 214439
Item:
#1464785
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 214478 |
| Manufacturer Part # | 214478 |
| Height | 2" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 214478 Fixed Rim 16 21oz Subway For 214439
