Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 214570
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 214570 Hinge Edgemount 1267s014
Item:
#1464802
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 214570 |
| Manufacturer Part # | 214570 |
| Height | 1" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 214570 Hinge Edgemount 1267s014
