$20.73
$24.40
Compare Price
You save
$3.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 214825
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 214825 Door Handle Face Mount Blk 6" Ruf 48
Item:
#1197739
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 214825 |
| Manufacturer Part # | 214825 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 214825 Door Handle Face Mount Blk 6" Ruf 48
$20.73
$24.40
You save
$3.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 214825 Door Handle Face Mount Blk 6" Ruf 48
