Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 215319
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 215319 Rod Door 3/8 Dia. 29.625 Subway Dwg# 215
Item:
#1464643
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 215319 |
| Manufacturer Part # | 215319 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 29.45" |
| Weight | 0.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 215319 Rod Door 3/8 Dia. 29.625 Subway Dwg# 215
