$4.56
$5.36
Compare Price
You save
$0.80
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Duke 215537 Door Gasket
Item:
#1972881
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 215537 |
| Manufacturer Part # | 215537 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 215537 Door Gasket
$4.56
$5.36
You save
$0.80
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 215537 Door Gasket