$137.66
$162.00
Compare Price
You save
$24.34
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 215574
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 215574 2 3 4 Sec Carv. Bd Box So Specs Fixed F
Item:
#1462961
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 215574 |
| Manufacturer Part # | 215574 |
| Height | 3.2" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 10.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 215574 2 3 4 Sec Carv. Bd Box So Specs Fixed F
$137.66
$162.00
You save
$24.34
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 215574 2 3 4 Sec Carv. Bd Box So Specs Fixed F
