Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 215903
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 215903 Faucet Swing 12 #13269 Backspl
Item:
#1463630
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 215903 |
| Manufacturer Part # | 215903 |
| Height | 4.85" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 19.1" |
| Weight | 4.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 215903 Faucet Swing 12 #13269 Backspl
