$4.38/Foot
$5.16
Compare Price
You save
$0.78
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216526
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 216526 Capillary Tube 0.05"id Sold Per Foot
Item:
#1197583
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216526 |
| Manufacturer Part # | 216526 |
| Height | 0.9" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 216526 Capillary Tube 0.05"id Sold Per Foot
$4.38/Foot
$5.16
You save
$0.78
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216526 Capillary Tube 0.05"id Sold Per Foot
