Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216588-AK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 216588-AK Thermostat Tri Channel Pre Programmed
Item:
#1464831
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216588-AK |
| Manufacturer Part # | 216588-AK |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216588-AK Thermostat Tri Channel Pre Programmed
