$3.64/Foot
$4.28
Compare Price
You save
$0.64
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216600
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 216600 Capillary Tube 0.093"od 0.042"id Sold By Foot
Item:
#1196815
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216600 |
| Manufacturer Part # | 216600 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 216600 Capillary Tube 0.093"od 0.042"id Sold By Foot
$3.64/Foot
$4.28
You save
$0.64
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216600 Capillary Tube 0.093"od 0.042"id Sold By Foot
