Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216636
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 216636 Gasket Door 19.063" X 15.68"
Item:
#1197487
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216636 |
| Manufacturer Part # | 216636 |
| Height | 2.15" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 16.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216636 Gasket Door 19.063" X 15.68"
