$68.75
$80.90
Compare Price
You save
$12.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 216683
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 216683 Dor Gsket 21.5x27.625x75
Item:
#1145803
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216683 |
| Manufacturer Part # | 216683 |
| Height | 3.45" |
| Width | 10.15" |
| Depth | 18.85" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 216683 Dor Gsket 21.5x27.625x75
$68.75
$80.90
You save
$12.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216683 Screw On Style Magnetic
