$55.80
$65.66
Compare Price
You save
$9.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216729
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 216729 Gasket F/ 86" Day Cover
Item:
#1197621
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216729 |
| Manufacturer Part # | 216729 |
| Height | 0.2" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 216729 Gasket F/ 86" Day Cover
$55.80
$65.66
You save
$9.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216729 Gasket F/ 86" Day Cover
