$52.54
$61.82
Compare Price
You save
$9.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216832
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 216832 Display #lcd 5s (lae Ad2 28)
Rated 5.0 out of 5 stars
1 Review
Item:
#1464841
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216832 |
| Manufacturer Part # | 216832 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 216832 Display #lcd 5s (lae Ad2 28)
$52.54
$61.82
You save
$9.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216832 Display #lcd 5s (lae Ad2 28)
