$3.09
$3.68
Compare Price
You save
$0.59
(16%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Duke 223592 Knob
Item:
#1148327
25+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 223592 |
| Manufacturer Part # | 223592 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 223592 Knob
$3.09
$3.68
You save
$0.59
(16%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 223592 3/16" D-stem Flat Down
