Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 225420
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 225420 Switch Reed Magnetic Actuator Rsd 2010
Item:
#1465017
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 225420 |
| Manufacturer Part # | 225420 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 225420 Switch Reed Magnetic Actuator Rsd 2010
