Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Duke 225540 Filter Aluminum Mesh Fry Station
Item:
#1465018
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 225540 |
| Manufacturer Part # | 225540 |
| Height | 0.55" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 13.55" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 225540 Filter Aluminum Mesh Fry Station