$368.78
$434.00
Compare Price
You save
$65.22
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 225768
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 225768 Light Fixture Led 120v
Item:
#1197611
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 225768 |
| Manufacturer Part # | 225768 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 225768 Light Fixture Led 120v
$368.78
$434.00
You save
$65.22
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 225768 Light Fixture Led 120v
