$13.52
$15.90
Compare Price
You save
$2.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 225813
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 225813 230v Cord With Plug
Item:
#1465027
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 225813 |
| Manufacturer Part # | 225813 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 225813 230v Cord With Plug
$13.52
$15.90
You save
$2.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 225813 230v Cord With Plug